Забезпечення доброчесності та стійкості фінансової системи України

pdf
Read Full Report(PDF 329KB)

Цей звіт підсумовує висновки дискусії навколо фінансової системи України, яка відбулася під час конференції в червні 2023 року.

Центр досліджень фінансової злочинності та безпеки (CFCS) при RUSI, RUSI Europe, Офіс ефективного регулювання (BRDO), Центр демо­кратії та верховенства права, Центр економічної стратегії, Інститут законодавчих ідей, Асоціація відкритих даних, неурядова організація StateWatch, Незалежна асоціація банків України, Київська школа економіки, Коаліція українських та міжнародних організацій RISE Ukraine, Bihus.Info, видання The Kyiv Independent та Національний фонд підтримки демокра­тії (NED) скликали конференцію «Забезпечення доброчесності та стійкості фінансової системи України». Захід відбувся в Лондоні напередодні Конфе­ренції з питань відновлення України в червні 2023 року, яку спільно орга­нізували уряди Великої Британії та України. Захід є частиною проєкту «Нагляд за фондами відбудови України та їх моніторинг» (SMURF) — ініці­ативи під керівництвом CFCS у партнерстві з BRDO в Україні. Проєкт SMURF має на меті розширити можливості «другої лінії оборони» України, грома­дянського суспільства, зібрати експертні знання й інструменти, які дадуть йому змогу здійснювати моніторинг за належним розподілом коштів і перешкоджати клептократії та корупції. Проєкт розпочався в листопаді 2022 року за підтримки NED.

На конференції були присутні понад 170 провідних експертів: особисто чи онлайн. Серед учасників були представники фінансового сектора та громадянського суспільства, а також високопоставлені особи України, Великої Британії та ЄС. Було проведено два основні панельні заходи, сім дискусій тет-а-тет та дві презентації. У цьому звіті підсумовано основні висновки за результатами дискусій щодо доброчесності та стійкості фінан­сової системи України.

Read the English translation


Securing the Integrity and Resilience of Ukraine’s Financial System: Conference Report

WRITTEN BY

Dr Daryna Dvornichenko

Deployment Manager, CFS

Centre for Finance and Security

View profile


Footnotes


Explore our related content